21-22/06/2024

Lotnisko Leszno

Do kolejnej edycji pozostało
00dni
00godzin
00minut
00sekund
Kup bilety

Antidotum

Przed nami piąta edycja najpiękniejszych pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024!

Już 21 i 22 czerwca 2024 roku na Lotnisku Leszno w pokazach dziennych i nocnych zaprezentują się najlepsi piloci cywilni i wojskowi z całej Europy. Ten piękny podniebny spektakl w ubiegłym roku podziwiało rekordowe 45 000 osób!

Leszczyńskie pokazy na stałe wpisały się w kalendarz najbardziej wyczekiwanych imprez lotniczych w Europie. Wyróżniają się unikatowym połączeniem lotnictwa, pirotechniki i muzyki na żywo.

Na niebie będzie można podziwiać zapierające dech w piersiach pokazy odrzutowców i śmigłowców wojskowych polskich i zagranicznych sił powietrznych, popisy solistów i grup akrobacyjnych, samoloty historyczne, szybowce, paralotnie, skoki spadochronowe i wiele, wiele więcej… Tradycyjnie nie zabraknie pokazów wieczorno-nocnych po zachodzie słońca! To będzie epickie lotnicze święto i dwa dni pełne nieziemskich emocji! Jedyne takie air show w Polsce!

Uczestnicy

Na skróty

Bilety

Zachęcamy do kupna biletów na ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 przez internet. Pamiętajcie, liczba biletów jest ograniczona i po jej wyczerpaniu,…

Bilety
Wolontariat

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich lotniczych freaków (i nie tylko) do wsparcia nas przy organizacji ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024! Poniżej znajdziecie…

Wolontariat
Parkingi

Uwaga! Możliwe utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu! W dniach 21 i 22 czerwca 2024 możliwe będą czasowe utrudnienia ruchu…

Parkingi

Opinie

Byliśmy tu na Antidotum 2023 . Cudowna impreza, świetnie zorganizowana i przeprowadzona. Polecam!!

Iza 6 lipca 2023

Piękne miejsce. Świetnie zorganizowany Antidotum Airshow 2023. Brawo dla organizatorów. Mnóstwo emocji. Dziękujemy❤️

Anka 21 czerwca 2023

Mega pokazy lotnicze ANTIDOTUM LESZNO , byłem drugi raz i na pewno nie ostatni, organizacja na 5☆, polecam wszystkim!

Marcin 30 czerwca 2023

Organizowane na lotnisku pokazy Antidotum Airshow to moim zdaniem jedno z najciekawszych i najlepiej zorganizowanych wydarzeń w regionie.

Przemek 13 września 2023

Jeśli chodzi o pokazy Antidotum to widowisko i organizacja świetne. Zadbano o duże parkingi, organizację ruchu, darmowy dojazd.

Marcin 20 lipca 2023

Fantastyczne miejsce na pokazy lotnicze. Organizacja na medal. Parking nieco oddalony ale autobusy często kursowały. Wejście praktycznie bez kolejek.

Lucyna 5 lipca 2023

Świetnie zorganizowany Antidotum Airshow, zdecydowanie godny polecenia nawet dla laików w dziedzinie samolotów. Prawdziwie ciekawe prezentacje godne uwagi ☺️

Ale 26 lipca 2023