Dla pilota

Dla pilota

Jeśli planujesz przylot samolotem lub śmigłowcem na tegoroczną edycję ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024, na tej stornie znajdziesz zasady i procedury obowiązujące na Lotnisku Leszno podczas pokazów. Warto się z nimi dokładnie zapoznać, bo wprowadziliśmy kilka zmian!

2024 vs 2023

Główna zmianą w porównaniu do zeszłorocznych edycji, jest wprowadzenie limitu liczby statków powietrznych „gości”. W tym roku zarezerwowaliśmy 17 miejsc dla samolotów i 3 miejsca dla śmigłowców. Kolejną nowością jest wprowadzenie opłaty za przylot. w tym celu wprowadziliśmy dodatkową kategorię biletów: BILET STATEK POWIETRZY GOŚĆ. Niezależnie od tego jakim statkiem powietrznym planujecie przylecieć, jest to koszt 200 zł i obejmuje opłaty lotniskowe i postój SP na płycie lotniska w czasie pokazów lotniczych. Opłata za przylot nie obejmuje wejściówek na ANTIDOTUM Airshow – pilot i każdy z pasażerów powinien wykupić dodatkowo bilet wstępu na pokazy.

Zarówno BILET STATEK POWIETRZY GOŚĆ jak i bilety wstępu dla pilota i pasażerów można kupić wyłącznie online na tej stronie.

Zasady przylotu

 1. Kup na tej stronie bilet wstępu dla siebie, swoich pasażerów oraz dla SP, którym planujesz do nas przylecieć.
 2. Na około dwa tygodnie przed pokazami wyślemy Ci wiadomość e-mail z prośba o uzupełnienie krótkiego formularza, w którym poprosimy Cię o podanie szczegółów dot. SP, planowanej godziny i daty przylotu. Otrzymasz wtedy również szczegółowe informacje dot. procedury przylotu.
 3. BILET STATEK POWIETRZY GOŚĆ ważny jest w oba dni pokazów i dotyczy jednego SP. Możesz wykonywać wiele operacji przylotu wylotu w ramach tego samego biletu, jednak wszystkie muszą odbyć się w ściśle określonych wyznaczonych godzinach.
 4. Zwrot biletu możliwy do 7.06.2024 godz. 12:00 (2 tyg. przed imprezą) za dodatkową opłatą 10 zł. Wymagany kontakt na info@tobilet.pl
 5. Nieprzekraczalną godziną przylotu jest 12:00 LT. Należy spodziewać się możliwości holdingu z uwagi na operacje trwające nad lotniskiem. W dniach pokazowych opłaty lotniskowe nie są naliczane.
 6. Wylot możliwy będzie jedynie przed lub po zakończeniu pokazów.
 7. Sugerujemy wylot następnego dnia rano.
 8. Wymagane jest telefoniczne potwierdzenie godziny przylotu z przynajmniej 2 godzinnym wyprzedzeniem. Prosimy dzwonić lub wysłać SMS na numer operacyjny Lotniska Leszno: +48 577 215 344.
 9. Sugerujemy złożenie planu lotu w celu ułatwienia sprawnej obsługi operacji.
 10. Wszystkie SP gości będą zlokalizowane bezpośrednio przy strefie dla publiczności, do której dostęp będą miały wyłącznie osoby posiadające BILET STATEK POWIETRZY GOŚĆ wraz z osobami im towarzyszącymi.
 11. Zalecamy posiadanie własnego zestawu do kotwiczenia.

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Czy BILET SP GOŚĆ jest jest jednodniowy?

Bilet jest dwudniowy. Można przylecieć pierwszego lub drugiego dnia pokazów. Trzeba tylko pamiętać, że żeby posiadać bilety wstępu dla osób przylatujących.

Czy posiadając BILET SP GOŚĆ można wrócić po pokazach jednego dnia i przylecieć drugiego?

Tak, będzie można wylecieć po pokazach w piątek i wrócić rano w sobotę. Szczegóły wykonywania operacji lotniczych zostaną podane w wiadomości email, który wyślemy na 2 tygodnie przed pokazami.

Planujemy rodzinny przylot (2+1) pierwszego dnia pokazów, jakie bilety kupić?

Jeśli dziecko ma mniej niż 12 lat, to należy kupić 1 bilet ulgowy na piątek, 2 bilety normalne na piątek oraz dodatkowo BILET STATEK POWIETRZNY GOŚĆ. Kliknij tutaj aby kupić bilet!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dot. przylotu na ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024, zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio:

Telefon: +48 535 355 522
Email: aviation@lotniskoleszno.pl