FAQ

FAQ

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania, na które staramy się odpowiedzieć „zwięźle i na temat”! Jeżeli nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, zapraszamy do kontaktu.

Program lotniczy w oba dni będzie bardzo podobny i będzie składał się z części pokazów dziennych, pokazów nocnych z muzyką live, a każdy dzień zakończymy GRANDE FINALE czyli pokazem ostatniego uczestnika połączonego z dużą dawką pirotechniki. Szczegółowy program pokazów będzie znany bliżej daty wydarzenia pod tym linkiem, a listę wszystkich uczestników znajdziecie tutaj.

Godziny pokazów lotniczych w oba dni: 16:00 – 23:00

  • pokazy dzienne: 15:30 – 20:00
  • pokazy wieczorno-nocne: 20:00 – 23:00

Godziny otwarcia wydarzenia (otwarcie bram dla publiczności): 12:00 – 23:00

Pokazy ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 odbędą się na terenie Lotniska Leszno (oznaczenie ICAO: EPLS), położonego przy ul. Szybowników 28 w Lesznie (kod pocztowy: 64-100). GPS: 51°49’59.1″N 16°31’53.2″E

Sprawdź jak najlepiej do nas dojechać pod tym linkiem.

Standardowa cena jednorazowego (jednodniowego) biletu wstępu to 60 zł, biletu ulgowego (dzieci w wieku 3-12 lat) to 50 zł. Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny. W sprzedaży, oprócz jednorazowych biletów wstępu są również bilety specjalne w tym m.in.: bilet promocyjny Bilet, który doda Ci skrzydeł, Bilet rodzinny 2+2 oraz bilety do stref: SPOTTER, KOMFORT, VIP i AVIATORS’s Club. Lista wszystkich biletów z opisem dostępna jest pod tym linkiem.

Obowiązują następujące zniżki:

  • Wstęp bezpłatny – dzieci do 3 lat (urodzone w 2021 roku lub później)
  • Bilet ulgowy – dzieci 3-12 lat (urodzone w 2012 roku lub później)
  • Bilet normalny – osoby powyżej 12 lat (urodzone przed 2012 rokiem)

Ceny biletów w kasach będą wyższe o 10 zł: 70 zł bilet normalny, 60 zł bilet ulgowy.

Zachęcamy do kupna biletów na ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 przez internet. Liczba biletów jest ograniczona i po ich wyczerpaniu nie będą dostępne w kasach przed wejściem na pokazy.

Bilet można kupić tylko online. Jedynym oficjalnym dystrybutorem biletów w internecie jest serwis ToBilet.pl, a bilety można kupić pod tym linkiem.

UWAGA! Liczba biletów jest ograniczona i po ich wyczerpaniu nie będą dostępne ani w internecie, ani w kasach przed wejściem na pokazy.

Tak, ale tylko śmigłowcem! Aby skorzystać z okazji podziwiania naszego lotniska z lotu ptaka, zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na pokazy! Loty widokowe będą odbywały się w godzinach 12:00 – 15:00.

Loty widokowe będą odbywały się śmigłowcami:
Robinson R44 (pilot + 3 pasażer) – koszt 350 zł / 5 min / pasażer
AS350 (pilot + 4 pasażerów) – koszt 350 zł / 5 min / pasażer

Jak co roku planujemy wystawę sprzętu wojskowego, udział grup rekonstrukcyjnych, a dla najmłodszych przygotujemy plac zabaw i wesołe miasteczko.

Oczywiście! Bilet wstępu upoważnia do wejścia na teren dla publiczności pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024, na którym oprócz toalet (przenośne kabiny WC, umywalki) będą znajdowały się różne strefy w tym m.in. strefa z płatnymi stoiskami gastronomicznymi, strefy handlowe, strefy stoisk promocyjnych, wystawa lotnicza, wystawa sprzętu wojskowego i grup rekonstrukcyjnych, a także wesołe miasteczko.

Regulamin tego nie zabrania, ale to NAPRAWDĘ nie jest dobry pomysł. Pokazy lotnicze to nie jest dobre miejsce dla naszych czworonożnych przyjaciół. Będzie dużo hałasu, wybuchów, pirotechniki, ludzi, a poza tym pies musi być cały czas na smyczy i w kagańcu. Polecamy zostawić zwierzaka w spokojniejszym miejscu!

Przed wejściem na pokazy przygotowane będzie oznaczone miejsca do przypięcia roweru. Możliwe jest też wejście z rowerem na teren strefy dla publiczności, nie mniej o wiele wygodniej będzie wszystkim, jeśli zostanie na parkingu rowerowym.

Tak, ale pod warunkiem, że nie będą to napoje alkoholowe oraz napoje nie będą w szklanych butelkach ani puszkach.

Na terenie strefy dla publiczności, jak co roku będzie zróżnicowana oferta gastronomiczna, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo zapewnimy bezpłatny dostęp do wody pitnej.

Nie, bilety na pokazy ANTIDOTUM Airshow Leszno 2024 nie są imienne.

Nie, nie ma możliwości zmian ani daty, ani rodzaju kupionego biletu.

Będzie natomiast możliwy zwrot biletu w terminie do 7.06.2024 godz. 12:00 (2 tyg. przed imprezą). Zwrot będzie płatny 10 zł od każdego biletu niezależnie od typu. Aby dokonać zwrotu należy skontaktować się na adres email: info@tobilet.pl.

Tak, ale tylko w terminie do 7.06.2024 godz. 12:00 (2 tyg. przed imprezą). Zwrot będzie płatny 10 zł od każdego biletu niezależnie od typu. A by dokonać zwrotu biletu należy skontaktować się na adres email: info@tobilet.pl. Bilety kupione po 07.06.2024 nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Wstęp dla osób ze stwierdzonym (i udokumentowanym) umiarkowanym stopniem niepełnosprawności jest bezpłatny. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz otrzymania bezpłatnego biletu wstępu prosimy o kontakt na e-mail: info@tobilet.pl . Opiekunowie osób niepełnosprawnych zobowiązani są do wykupienia pełnopłatnego biletu wstępu.

Osobom z niepełnosprawnościami zostaną przygotowane specjalne miejsca parkingowe bezpośrednio przy wejściu głównym na teren pokazów. Wjazd na parking dla osób niepełnosprawnych wymaga okazania specjalnej wjazdówki, którą osoba niepełnosprawna może otrzymać kontaktując się na e-mail: info@tobilet.pl (obowiązuje limit 40 miejsc parkingowych na dzień).

W tym roku przygotowaliśmy 2 parkingi zewnętrzne (P1 i P2) o łącznej pojemności ponad 8 000 pojazdów. Oba parkingi znajdują się w odległości około 2,5 km od terenu pokazów i będą skomunikowane bezpłatną komunikacją autobusową (odjazd autobusu co 10 – 20 min).

Parkingi są płatne 25 zł , bilety do kupienia wyłącznie online pod tym linkiem. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Nie będzie możliwości kupna biletu parkingowego na miejscu.

Godziny otwarcia parkingów 11:30 – 01:00. Poza godzinami otwarcia parkingów nie ma możliwości parkowania (pojazdy pozostawione na parkingu będę odholowane na koszt właściciela).

Więcej informacji o parkingach pod tym linkiem.

Oczywiście, że tak! Zachęcamy do robienia zdjęć i chwalenia się efektami!