Dojazd-old

Dojazd-old

Zachęcamy do zapoznania się z praktycznymi wskazówkami dot. dojazdu na tegoroczną edycję ANTIDOTUM Airshow Leszno.

Samochodem

Jedyny wjazd na parking główny znajdujący się przy terenie wydarzenia jest bramą wjazdową na teren Lotniska Leszna znajdujący się przy ul. Kosmonautów. Parking płatny 20 PLN / dzień.

GPS: 51°50’10.1″N 16°31’56.6″E (51.836132, 16.532380)

W związku z utrudnieniami ruchu (modernizacja ul. Szybowników na odcinku centrum miasta – Lotnisko Leszno) dojazd na teren wydarzenia będzie możliwy z dwóch kierunków:

  • od południa / węzła Leszno Zachód (dojazd z Wrocławia/Poznania drogą ekspresową S5): ul. Szybowników (DK 12), następnie skręt w lewo za stacją benzynową Lotos w ul. Kosmonautów i dalej prosto do wjazdu na teren wydarzenia.
  • od północy / Święciechowy / miasta Leszna  ul. Leszczyńska, a następnie ul. Kosmonautów dalej prosto do wjazdu na teren wydarzenia.

Transportem publicznym

Do Leszna w łatwy i szybki sposób można dojechać pociągiem. Stacja kolejowa oddalona jest ok. 3 km od Lotniska Leszno. Ze stacji na teren wydarzenia można dojechać autobusem komunikacji miejskiej (rozkład jazdy tutaj) lub taksówką (koszt ok. 25 PLN).

Rowerem

Najlepsza i najzdrowsza opcja. Przed wejściem na teren imprezy będzie wyznaczone miejsce do przypięcia rowerów. Możliwe jest również wejście na teren wydarzenia z rowerem.